У Львові стартувала Х конференція "Е-освіта"

Як повідомили Гал-інфо у прес-службі ЛМР, сьогодні, 9 жовтня, у Львові у приміщенні компанії SoftServe відбувається зустріч освітян у рамках десятої конференції ʺЕ-освітаʺ.

У Львові стартувала Х конференція "Е-освіта"


Близько 120 вчителів інформатики, керівників закладів освіти та їх заступників, спілкуються про використання електронних технологій у навчально-виховному процесі, залучення їх до подальшого впровадження технологічних та педагогічних рішень у всіх школах міста. Організатором конференції є управління інформаційних технологій у співпраці з управлінням освіти Львівської міської ради. На конференцію завітав заступник міського голови з питань розвитку Андрій Москаленко. Об этом сообщает pressa-online.in.ua со ссылкой на СМИ.


ʺЯ думаю, що більшість з вас чули про компанію SoftServe, але мало хто знає, чому вона є крутою. Вона може бути сильною, потужною, мати багато замовлень, робити продукцію для голівудських фільмів, тільки завдяки людям, які постійно навчаються. І якби не було вас, то не було б цих людей.


Якщо ми говоримо про мистецтво, освіту і технології, то вони дуже сильно пов’язані. Сьогодні постійно в онлайні перебуває близько 75% людей, тому зараз без технологій нікуди. Тому рекомендую вам взяти максимум від сьогоднішніх спікерів, які на найвищому рівні впроваджують різноманітні технології. Бажаю всім вам гарного, продуктивного дня, і щоб він став поштовхом для нових цікавих проектівʺ, — розповів Андрій Москаленко.


Конференція ʺЕ-освітаʺ має за мету дати учасникам інструменти створення та використання електронних технологій у навчально-виховному процесі, залучити їх до подальшого впровадження технологічних та педагогічних рішень у кожній школі міста.


Десята конференції ʺЕ-освітаʺ присвячена поєднанню ІТ та викладання творчих предметів у школах. Так, на конференції розглядають такі питання, як:


  • креативні навички та навіщо вони потрібні;
  • просторова уява та мислення інноваторів;
  • поєднання інновацій та мистецтва.


Традиційно спікерами є спеціалісти-практики добре відомі у своїй галузі. Залежно від тематики спікерами були: засновники та директори ІТ компаній (Антон Скрипник, Андрій Трофімов, Олена Козлова, Ярослав Галицький, Андрій Табачин, Богдан Попович та ін.), міністр економічного розвитку і торгівлі 2014 року Павло Шеремета, фіналісти національної премії Global Teacher Prize Ukraine, засновники/представники онлайн-платформ Prometheus, EdEra, вищих навчальних закладів, спеціалісти з кібербезпеки, брендингу, музичного розвитку та експедиційна команда дослідників Антарктики.


Нагадаємо, проєкт ʺЕ-освітаʺ започаткований управлінням ІТ Львівської міської ради в лютому 2017 р., з метою побудови дієвої спільноти, що творитиме простір електронної освіти, впроваджуватиме освітні технології та новітні методики викладання. На сьогодні, проведено дев’ять конференцій на різні тематики: від використання новітніх технічних засобів до нових підходів у викладанні хімії, фізики, географії та ін. предметів.


Зазвичай зустрічі відбуваються в найпрогресивніших ІТ компаніях міста — SoftServe, Symphony Solutions, Eleks, Lohika, PLVision, N-iX, TechMagic, Perfectial та EPAM.


Організатори: Управління інформаційних технологій департаменту розвитку Львівської міської ради за підтримки управління освіти департаменту гуманітарної політики Львівської міської ради.

Джерело статті: “https://galinfo.com.ua/news/u_lvovi_startuvala_h_konferentsiya_eosvita_328004.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя