У 92-річної волинянки шахраї викрали більше 20 тисяч


Учора, 12 серпня 2019 року, жертвою зловмисників стала 92-річна лучанка. Назвавшись працівниками соціальної служби, спритники проникли у помешкання бабусі та, відволікши її увагу, заволоділи 21 тис. грн, інформують у пресслужбі прокуратури Волині. Об этом сообщает dneprcity.in.ua со ссылкой на СМИ.

І такі випадки, на жаль, непоодинокі, суми ж варіюються від тисячі до кількох десятків тисяч гривень.

Прокуратура області звертається до громадян із проханням бути уважними і обережними, пускаючи в оселі незнайомців, ким би вони не називалися – представниками сервісних, соціальних чи інших служб.

У разі візиту представників державних чи приватних установ або організацій – обов’язково, перед тим, як відчиняти їм свої двері, цікавтеся їхніми посвідченнями, телефонуйте в установу, перепитуйте про причини візитів і цікавтеся особою візитера, а також тим, чи насправді він представляє установу й має повноваження на проведення будь-яких дій.

У разі, якщо залишаєте своїх родичів похилого віку на самоті – попереджайте їх про необхідність повідомляти вам про всі візити незнайомців телефоном. Окрім того, вживайте заходів, аби гроші зберігалися у недоступних для зловмисників місцях.


Джерело статті: “https://pravda.lutsk.ua/u-92-richnoi-volynianky-shakhrai-vykraly-bilshe-20-tysiach/”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя