В Прикарпаському університеті випустили журналістів-бакалаврів

news-image: В Прикарпаському університеті випустили журналістів-бакалаврів
У середу, 10 липня у Прикарпатському національному університеті ім. В. Стефаника відбулось вручення дипломів бакалавра з журналістики.

Загалом сьогодні дипломи отримали 46 журналістів. Об этом сообщает abrasion.in.ua со ссылкой на СМИ.

Із закінченням навчання студентів привітала в.о. звідувачки кафедри Ганна Марчук.

«Ми разом з вами пережили два найважливіші моменти – вступ та закінчення навчання. Від сьогодні ви йдете у велику журналістику, тож дбайте про свою професійну гідність, бо ваша праця буде корисною тоді, коли буде узгодженою не тільки з ритмами серця, а й із дотриманням професійних стандартів і кодексів журналістської етики», - звернулась до студентів Марчук.

За словами викладачів, наразі вже половину студентів працюють за спеціальністю, інші – ще шукають себе.

Випускниця Ольга Хомич наразі не працює журналістом, однак мріє реалізувати себе у цій сфері. Дівчина розповідає, що працювати журналісткою було її дитячою мрією.

«Я спочатку навіть планувала поступати до Львова, однак коли дізналась, що цю спеціальність відкрили в Івано-Франківську не вагаючись вибрала Прикарпатський університет», — зазначає Хомич.

Водночас Наталія Іванків наразі працює журналістом в одному зі ЗМІ міста. Вона зауважує, що коли обирала факультет журналістики була впевненою, що працюватиме за професією.

«Насправді, я завжди хотіла займатись улюбленою справою та була впевнена, що журналістика – це саме те. Для мене було головним навчитись класно писати та доносити інформацію до людей. На цій кафедрі я отримала не тільки потрібні знання, а й зустріла хороших людей, які працюють у цій сфері. Це пріоритет через який я б рекомендувала всім іти на «журналістику», адже під час навчання варто бачити цю професію зсередини», — наголошує Іванків.

additional-image-small
additional-image-small
additional-image-small
additional-image-small
additional-image-small
additional-image-small
additional-image-small
additional-image-small
additional-image-small


Джерело статті: “http://blitz.if.ua/news/v-prykarpaskomu-universyteti-vypustyly-zhurnalistiv-bakalavriv.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя