Ірина Суслова: "Лаконічність не завжди сестра таланту. Такий висновок..."

Ірина Суслова в facebook:

Лаконічність не завжди сестра таланту. Такий висновок від прочитання тексту законопроекту 6747, який пропонує узаконити відмову лікаря від здійснення аборту через світоглядні чи релігійні переконання. В мене до розробників кілька запитань. Об этом сообщает money-ua.info со ссылкой на СМИ.

По-перше, де визначення понять Що таке ці самі світоглядні чи релігійні переконання і як їх можна буде трактувати

По-друге, що таке якомога коротший строк, за який лікар має повідомити жінку про наявність таких переконань Чи не с ... тане цей строк таким, що після повідомлення перервати вагітність буде вже неможливо

По-третє, чому лікар після своєї відмови лише повідомляє про медичного працівника чи заклад охорони здоровя, де вона може отримати відповідні медичні послуги Чи не логічніше було б прописати прямий обовязок лікарні забезпечити надання послуги лікарем, який не має світоглядних обмежень на здійснення абортів

Хотілось би почути від когось з авторського колективу обґрунтовані відповіді на ці запитання.

Й наостанок, аби не було спекуляцій висловлюсь якомога чіткіше я не виступаю за аборти як такі. Я розумію людей, які дуже негативно налаштовані до абортивних практик. Вважаю, що держава мусить робити усе можливе, щоб кількість абортів зменшувалась. Але це не означає, що вона має діяти як слон в посудній лавці шляхом прямих заборон. Найбільш ефективний метод для боротьби з абортами це стимулювання народжуваності з одночасним підвищенням якості життя усіх громадян. Але це копітка й довга робота й на цьому не заробиш політичних бонусів.

Набагато простіше видати на-гора щось подібне до цього законопроекту, який в наших реаліях обмежить права жінки, відніме в неї право вибору, підвищить ризики для її здоровя та тінізує операції з переривання вагітності.

П.С. Текст законопроекту за посиланням

ТОП новости

Вход

Меню пользователя